З ПОЧАТКУ РОКУ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ НА ТЕРИТОРІЇ КИЇВЩИНИ ВИНИКЛО 1339 ПОЖЕЖ – БРИФІНГ У КОВА (ВІДЕО)

З початку 2023 року в природних екосистемах на території Київської області виникло 1339 пожеж. Це на 268 пожеж більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив під час брифінгу начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС у Київській області Анатолій Врублевський.

Третя навчальна сесія проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад»

19 та 20 червня представники Бишівської сільської територіальної громади взяли участь у третій навчальній сесії у рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».