Шановні жителі Бишівської територіальної громади!
ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ у Бишівській громаді:

Стаціонарний пункт незламності за адресою: село Яблунівка, вул. Грушевського, 130 А (Яблунівська гімназія) цілодобово.

Мобільний пункт незламності за адресою: село Бишів, вул.Гагаріна, 41

Мапу пунктів Незламності по всій країні можна подивитись тут Відтепер на онлайн-мапі відображатимуться три основні категорії ПН:

1 - Пункти Незламності – це місця організовані обласною владою та ДСНС, які мають генератор (підзарядка гаджетів), тепло, інтернет, чай/каву, аптечку.

2 - Пункти Незламності відповідального бізнесу – тут є можливість безкоштовно підзарядити гаджети.

3 - Магазини, аптеки, АЗК та відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії (не надають послуги з підзарядки гаджетів).

ПУНКТИ  ОБІГРІВУ у Бишівській громаді

село Бишів, вул. Київська, 22-Б - Бишівська амбулаторія ЗПСМ
Режим роботи: 8:00 - 17:00

село Грузьке, вул. Брусилівська, 2 - Адміністративна будівля Гружчанського старостинського округу