Закон України "Про доступ до публічної інформації" та Указ Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних".

ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ, ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЇ
Запит на інформацію до Бишівської сільської ради (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном (04578) 2-12-89), електронною поштою (buchiv-rada@ukr.net) на вибір запитувача:
Електронна пошта: buchiv-rada@ukr.net
Усно: телефон +38 093 099 19 43
Письмово: 08072, Київська обл., Фастівський район, с. Бишів, вул. Київська, буд. 48 (на конверті вказувати "Публічна інформація")

Форма запиту на інформацію