Порядок доступу до публічної інформації

Закон України "Про доступ до публічної інформації" та Указ Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних".

Порядок подання та контактна інформація для оформлення інформаційного запиту
Запит на інформацію до Бишівської сільської ради (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном (04578) 2-12-89), електронною поштою (info@byshiv-rada.gov.ua) на вибір запитувача:
Електронна пошта: info@byshiv-rada.gov.ua
Усно: телефон (04578) 2-12-89
Письмово: 08072, Київська обл., Фастівський район, с. Бишів, вул. Київська, буд. 48 (на конверті вказувати "Публічна інформація")