Комунальне некомерційне підприємство «Бишівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бишівської сільської ради Київської області
Адреса: вул. Київська, 22Б, с. Бишів, Фастівський район, Київська область
E-mail: 44048440-1@ukr.net
Номер для запису на прийом та отримання інформації: +38 096 306 0760
Сторінка у Facebook

Лікарі КНП "Бишівський центр ПМСД"

У своїй структурі має 2 амбулаторій:

Бишівська амбулаторія ЗПСМ, с. Бишів, вул. Київська, 22Б, Фастівський район, Київська область

Гружчанська амбулаторія ЗПСМ, с. Грузьке, вул. Шевченка, 13Б, Фастівський район, Київська область

Шановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади!

У зв'язку з Всеукраїнською децентралізацією, з утворенням нових громад та зміною юридичної адреси КНП «Бишівський центр ПМСД», виникла необхідність перезаключити ДЕКЛАРАЦІЇ у своїх сімейних лікарів. За інформацією звертайтесь за телефоном: +38 (096) 306 0760 та за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 22Б, Бишівська амбулаторія ЗПСМ. Сама процедура швидко проходить:
- якщо ви вже мали декларацію та у вас номер телефону не змінювався, то все автоматично підтягується і це можна зробити у телефонному режимі;
- якщо вам потрібно укласти декларацію з новим лікарем, то потрібна ваша присутність та документи (для дорослих паспорт і код, для дітей свідоцтво про народження).

Вакцинація від COVID-19 у Бишівській територіальній громаді

Всі бажаючі мешканці та мешканки громади можуть вакцинуватися від COVID-19 у Бишівській амбулаторії ЗПСМ, за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 22Б, контактний телефон +38 096 306 0760. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і телефон.

Закликаємо, незважаючи на війну, вакцинуватись від дифтерії, поліомієліту та коронавірусу, хто ще цього не зробив.