Бишівська сільська територіальна громада - територіальна громада в Україні, входить до складу Фастівського району Київської області. Адміністративним центром територіальної громади є село Бишів, яке віддалене на відстані 49 км від міста Києва та 24 км від районного центру міста Фастів.

Площа громади — 279,7 км², населення — 7 251 осіб (2022).

Територія громади межує з північного сходу – з Білогородською територіальною громадою та Дмитрівською територіальною громадою; з півночі – з Макарівською територіальною громадою; зі сходу – Боярською територіальною громадою; з південного заходу – з Томашівською територіальною громадою; із заходу – з Брусилівською територіальною громадою Житомирської області.

Бишівська сільська територіальна громада утворена згідно з Перспективним планом формування територій громад Київської області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 600-р. До її складу увійшли 15 населених пунктів з девʼяти сільських рад, а саме:
село Бишів
село Лубське