Про Бишівську сільську територіальну громаду

Бишівська сільська територіальна громада утворена 2 грудня 2020 року. До складу громади шляхом реорганізації та приєднання восьми сільських рад увійшли 15 населених пунктів: села Бишів, Весела Слобідка, Горобіївка, Грузьке, Козичанка, Леонівка, Лишня, Лубське, Мостище, Нові Опачичі, Осикове, Ферма, Чорногородка, Яблунівка, Ясногородка.

Адміністративний центр громади – село Бишів Фастівського району Київської області.

Загальна площа території громади – 279,7 кв. км, населення - 7467 осіб.

Бишівська громада розташована в центральній частині Київської області на відстані 50 км від м. Київ та 25 км від районного центру м. Фастів. На півночі межує з Макарівською селищною територіальною громадою Бучанського району, на південному заході з Томашівською сільською територіальною громадою Фастівського району, а на північному сході з Білогородською сільською територіальною громадою Бучанського району та Боярською міською територіальною громадою Фастівського району Київської області.