УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні жителі Бишівської громади!

20 грудня 2023 року з 10:00 год за адресою: вул. Київська 22-Б, с. Бишів буде проводити особистий виїзний прийом громадян голова Фастівської районної державної адміністрації Литвин Владислав Володимирович! ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном (04565) 6-19-09, (04565) 5-14-44.

ЗВІТ СТАРОСТИ КОЗИЧАНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Шановні жителі сіл Козичанка та Нові Опачичі! 26 березня 2024 року об 11:00 год. відбудеться звіт старости Козичанського старостинського округу Олени БОЯРІНОВОЇ за проведену роботу в 2023 році. Запрошуємо всіх бажаючих жителів старостинського округу. Інформацію щодо місця проведення просимо уточнювати у старости.

ЗВІТ СТАРОСТИ ЧОРНОГОРОДСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Шановні жителі села Чорногородка! 22 березня 2024 року об 11:00 год. відбудеться звіт старости Чорногородського старостинського округу Людмили СТУПАК за проведену роботу в 2023 році. Запрошуємо всіх бажаючих жителів старостинського округу. Інформацію щодо місця проведення просимо уточнювати у старости.

ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТОМ ПФУ

❗️Шановні жителі Бишівської громади, відділ обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про те, що виїздний прийом громадян в с. Бишів відбудеться 13 березня 2024 року з 9:00 год до 13:00 год за адресою: с.Бишів, вул.Київська, 22 Б, перший поверх, кабінет 5 (біля аптеки).

До уваги платників податків!!! Не ігноруйте!!!

Бишівською сільською радою розпочато експериментальний проєкт щодо автоматичного СМС інформування платників податків про наявність податкового боргу по сплаті податків до бюджету Бишівської сільської територіальної громади. За реквізитами для оплати звертайтеся по номеру телефону, що вказаний в СМС-повідомленні.

До уваги підприємців, юридичних осіб, жителів громади та осіб, які мають земельну ділянку чи об’єкт нерухомості в громаді!!!

Фінансовий відділ Бишівської сільської ради звертає увагу, що згідно Податкового та Бюджетного Кодексу України усі юридичні особи та їх філії, самозайняті особи (ФОП) зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати податки до відповідного місцевого бюджету за своїм місцезнаходженням, за місцезнаходженням земельних ділянок, земельних часток (паїв), нерухомого майна. Звертаємося до підприємців, юридичних осіб, жителів Бишівської сільської територіальної громади та осіб, які мають земельну ділянку чи об’єкт нерухомості в громаді, при оплаті податків перевірте реквізити щодо їх правильності та відповідності до нашої громади (території) за такою ознакою: кінець номеру рахунку (IBAN) – 10772, незалежно від найменування сплачуваного вами податку.