ОБЕРЕЖНО БУТУЛІЗМ!

👉Ботулізм – це дуже небезпечне, а інколи смертельне, токсичне харчове отруєння, яке виникає при вживанні продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини. В Україні причиною ботулізму найчастіше стає споживання копченостей, в’яленої, сушеної риби, консервів, у тому числі овочевих, фруктових, грибних (особливо приготовлених у домашніх умовах з порушенням гігієни) та продукція, упакована під вакуумом.

ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ФАХІВЦЯМИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

❗️Шановні жителі Бишівської громади, відділ обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про те, що виїздний прийом громадян в с. Бишів відбудеться 12 червня 2024 року з 9:00 год до 13:00 год за адресою: с.Бишів, вул.Київська, 22 Б, перший поверх, кабінет 5 (біля аптеки).

Пам’ятка щодо дій населення під час проходження повені та паводку‼️

У зв'язку з настанням весняного періоду, збільшенням кількості опадів ☔️та мотливим виникненням підтоплень, з метою упередження погіршення епідемічної ситуації та інформування населення просимо жителів громади ознайомитись з Пам’яткою щодо дій населення під час проходження повені та паводку‼️ Паводок – підйом рівня води, що регулярно повторюється, в річках, озерах, ставках і інших водотоках, що супроводжується затопленням значних за площею територій, підйомом рівня грунтових вод. Особливу загрозу для протиепідемічного благополуччя паводок створює для жителів неканалізованного приватного сектора житлової забудови.

ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТОМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

❗️Шановні жителі Бишівської громади, відділ обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про те, що виїздний прийом громадян в с. Бишів відбудеться 17 квітня 2024 року з 9:00 до 13:00 за адресою: с.Бишів, вул.Київська, 22 Б, перший поверх, кабінет 5 (біля аптеки). Телефон попереднього запису: 0677599540 (з 12:00 до 17:00)

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО АКЦІЇ "ПОДАРУЙ СВІТЛО ХАРКОВУ"

💡Бишівська громада долучається до благодійної акції "Подаруй світло Харкову". Забезпечимо альтернативними джерелами енергії та допоможемо більш комфортно пройти складний період жителям Харкова.

ЗАПРОШУЄМО НА ЦІКАВІ ЕКСКУРСІЇ!

👐Запрошуємо відвідати екскурсії та захопитись красою фундукового саду в Яблунівський виробничий комплекс, що знаходиться в нашій громаді. Приватне підприємство вирощує печериці за власною технологію без використання хімічних речовин в екологічно-чистому районі Київщини та має сад лісового горіха (фундук).