ЛІСТЕРІОЗ – небезпечна інфекційна хвороба!

Лістеріоз – це інфекційне захворювання, спричинене мікроорганізмами Listeria monocytogenes. Ці бактерії широко розповсюджені у природі, їх знаходять у ґрунті, піску, воді. Список джерел (резервуарів) лістерій – досить великий: це можуть бути дикі гризуни, сільськогосподарські тварини (особливо вівці і свині), домашні і дикі тварини (бродячі коти і собаки), а також дикі птахи, в тому числі голуби. Продукти харчування – молоко, м'ясо, риба, овочі, фрукти для збудника – просто відмінне живильне середовище для росту мікроорганізмів.

Стартував проєкт рекрутингу військовозобов’язаних  «Обирай посаду та підрозділ у війську»

Стартував проєкт рекрутингу військовозобов’язаних «Обирай посаду та підрозділ у війську»

Стартував проєкт рекрутингу військовозобов’язаних в межах комунікаційної кампанії під умовною назвою «Обирай посаду та підрозділ у війську», кампанія реалізується Lobby X у співпраці з Міністерством оборони України, Збройними силами України, Міністерство культури та інформаційної політики України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». А хто ти у цій війні? Долучайся до підрозділів військ!

КІБЕРБЕЗПЕКА - ЦЕ ВАЖЛИВО!

Друзі, привіт! Давайте знайомитись! Ми – #КіберПес та #КіберКіт! Відсьогодні ми ваші персональні радники у світі кібербезпеки! Разом ми допоможемо вам уникати платіжного шахрайства.

ОБЕРЕЖНО БУТУЛІЗМ!

👉Ботулізм – це дуже небезпечне, а інколи смертельне, токсичне харчове отруєння, яке виникає при вживанні продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини. В Україні причиною ботулізму найчастіше стає споживання копченостей, в’яленої, сушеної риби, консервів, у тому числі овочевих, фруктових, грибних (особливо приготовлених у домашніх умовах з порушенням гігієни) та продукція, упакована під вакуумом.

ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ФАХІВЦЯМИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

❗️Шановні жителі Бишівської громади, відділ обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про те, що виїздний прийом громадян в с. Бишів відбудеться 12 червня 2024 року з 9:00 год до 13:00 год за адресою: с.Бишів, вул.Київська, 22 Б, перший поверх, кабінет 5 (біля аптеки).