УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні жителі Бишівської громади!

20 грудня 2023 року з 10:00 год за адресою: вул. Київська 22-Б, с. Бишів буде проводити особистий виїзний прийом громадян голова Фастівської районної державної адміністрації Литвин Владислав Володимирович! ОБОВ’ЯЗКОВИЙ попередній запис за телефоном (04565) 6-19-09, (04565) 5-14-44.

Пам’ятка щодо дій населення під час проходження повені та паводку‼️

У зв'язку з настанням весняного періоду, збільшенням кількості опадів ☔️та мотливим виникненням підтоплень, з метою упередження погіршення епідемічної ситуації та інформування населення просимо жителів громади ознайомитись з Пам’яткою щодо дій населення під час проходження повені та паводку‼️ Паводок – підйом рівня води, що регулярно повторюється, в річках, озерах, ставках і інших водотоках, що супроводжується затопленням значних за площею територій, підйомом рівня грунтових вод. Особливу загрозу для протиепідемічного благополуччя паводок створює для жителів неканалізованного приватного сектора житлової забудови.

ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТОМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

❗️Шановні жителі Бишівської громади, відділ обслуговування громадян № 12 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про те, що виїздний прийом громадян в с. Бишів відбудеться 17 квітня 2024 року з 9:00 до 13:00 за адресою: с.Бишів, вул.Київська, 22 Б, перший поверх, кабінет 5 (біля аптеки). Телефон попереднього запису: 0677599540 (з 12:00 до 17:00)

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО АКЦІЇ "ПОДАРУЙ СВІТЛО ХАРКОВУ"

💡Бишівська громада долучається до благодійної акції "Подаруй світло Харкову". Забезпечимо альтернативними джерелами енергії та допоможемо більш комфортно пройти складний період жителям Харкова.

ЗАПРОШУЄМО НА ЦІКАВІ ЕКСКУРСІЇ!

👐Запрошуємо відвідати екскурсії та захопитись красою фундукового саду в Яблунівський виробничий комплекс, що знаходиться в нашій громаді. Приватне підприємство вирощує печериці за власною технологію без використання хімічних речовин в екологічно-чистому районі Київщини та має сад лісового горіха (фундук).

ЗВІТ СТАРОСТИ ГРУЖЧАНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Шановні жителі сіл Грузьке та Весела Слобідка! 29 березня 2024 року о 14:00 год. відбудеться звіт старости Гружчанського старостинського округу Тетяни ЛАРЧИКОВОЇ за проведену роботу в 2023 році. Запрошуємо всіх бажаючих жителів старостинського округу.

ОГОЛОШЕНО НАБІР ДОБРОВОЛЬЦІВ ДО 12 БСП "АЗОВ"

12 бригада спеціального призначення «Азов» Національної Гвардії України оголосила про набір добровольців через свої рекрутингові центри. Вчасне та повноцінне доукомплектування бригади мотивованими бійцями збільшить потужність наступу, а отже — пришвидшить перемогу України.

ЗВІТ СТАРОСТИ ЯСНОГОРОДСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Шановні жителі села Ясногородка! 28 березня 2024 року об 12:00 год. відбудеться звіт старости Ясногородського старостинського округу Юрія ВАСИЛЕНКО за проведену роботу в 2023 році. Запрошуємо всіх бажаючих жителів старостинського округу.

ЗВІТ СТАРОСТИ ЛИШНЯНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Шановні жителі сіл Лишня, Мостище та Осикове! 27 березня 2024 року об 11:00 год. відбудеться звіт старости Лишнянського старостинського округу Оксани ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО за проведену роботу в 2023 році. Запрошуємо всіх бажаючих жителів старостинського округу.