До уваги платників податків!!! Не ігноруйте!!!

Бишівською сільською радою розпочато експериментальний проєкт щодо автоматичного СМС інформування платників податків про наявність податкового боргу по сплаті податків до бюджету Бишівської сільської територіальної громади. За реквізитами для оплати звертайтеся по номеру телефону, що вказаний в СМС-повідомленні.

До уваги підприємців, юридичних осіб, жителів громади та осіб, які мають земельну ділянку чи об’єкт нерухомості в громаді!!!

Фінансовий відділ Бишівської сільської ради звертає увагу, що згідно Податкового та Бюджетного Кодексу України усі юридичні особи та їх філії, самозайняті особи (ФОП) зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати податки до відповідного місцевого бюджету за своїм місцезнаходженням, за місцезнаходженням земельних ділянок, земельних часток (паїв), нерухомого майна. Звертаємося до підприємців, юридичних осіб, жителів Бишівської сільської територіальної громади та осіб, які мають земельну ділянку чи об’єкт нерухомості в громаді, при оплаті податків перевірте реквізити щодо їх правильності та відповідності до нашої громади (території) за такою ознакою: кінець номеру рахунку (IBAN) – 10772, незалежно від найменування сплачуваного вами податку.