👉Ботулізм – це дуже небезпечне, а інколи смертельне, токсичне харчове отруєння, яке виникає при вживанні продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини. В Україні причиною ботулізму найчастіше стає споживання копченостей, в’яленої, сушеної риби, консервів, у тому числі овочевих, фруктових, грибних (особливо приготовлених у домашніх умовах з порушенням гігієни) та продукція, упакована під вакуумом.

👉Слід пам’ятати: інфіковані ботулізмом харчові продукти не змінюють своїх зовнішніх ознак. Клінічний перебіг ботулізму найчастіше поступовий.

За всією різноманітністю симптоматики початкового періоду захворювання виділяють три найтиповіші варіанти його розвитку:

- з диспепсичним синдромом;

- з розладом зору;

- з порушенням здихання.

Початковими симптомами є сильна втома, слабкість і запаморочення, надалі зір стає нечіткий, затуманений, з’являється сухість у ротовій порожнині, утруднюється ковтання і мова. З часом розвивається слабкість у м’язах, утруднюється дихання, дихання стає поверхневим, непродуктивним.

👉Щоб вберегтися від ботулізму уникайте споживання: - в’яленої, копченої, солоної та консервованої риби невідомого походження, - м’ясних та грибних консервів, - консервів домашнього виробництва, - якщо не впевнені, що продукти зберігали та/або транспортували неналежним чином, - якщо сумніваєтесь у якості продуктів.

‼️Пам’ятайте: хворобу легше попередити ніж лікувати.

Фото без опису