Захід для діток села Мостище.

13 червня керівник КЗ «Центру культури, дозвілля та спорту» Бишівської сільської ради та дитячий театр пісні «Дзвіночок» разом з фасилітаторами Бишівського цифрового навчального центру та фасилітаторами Яблунівського цифрового навчального центру провели захід для діток села Мостище.

Допомога ХЕРСОНЩИНІ!

Жителі Бишівської сільської територіальної громади, завдяки вам зібрано близько 10 тон продуктів харчування, господарських товарів, засобів гігієни та одягу для жителів постраждалих регіонів ХЕРСОНЩИНИ.

НА КИЇВЩИНІ ВСІ РОЗВАЖАЛЬНІ ЗАХОДИ МАЮТЬ ЗАКІНЧУВАТИСЬ НЕ ПІЗНІШЕ 21:00

На засіданні оперативного штабу Київської обласної військової адміністрації було ухвалене рішення про часові обмеження. Відтак на Київщині всі розважальні заходи – концерти, шоу-програми, дискотеки тощо – мають закінчувати свою роботу не пізніше 21:00. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко у своєму дописі на Facebook.