Проект "Дія.Освіта"

Міністерство цифрової трансформації України повідомляє про запуск масштабного проекту Дія.Освіта. Це національна едьютейнмент-платформа актуальних знань і навичок, де можна безоплатно навчатися, опанувати нову професію та ознайомитися з актуальними вакансіями.

НА КИЇВЩИНІ ВПРОВАДЖУЮТЬ НОВІТНЮ СИСТЕМУ ВІДЕОНАГЛЯДУ З ФУНКЦІЄЮ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБЛИЧ

У пристоличному регіоні впроваджують новітню систему відеонагляду з функцією розпізнавання облич «Безпечна Київщина». Презентація єдиного інформаційного простору системи безпеки громад Київської області відбулася 23 травня за участю голови Київської ОВА Руслана Кравченка та начальника Головного управління Національної поліції Київщини Андрія Нєбитова. До заходу також долучилися перший заступник очільника обладміністрації Дмитро Назаренко та начальник управління кримінального аналізу Дмитро Литвин.