На зображенні може бути: теніс та текст

🌟23 вересня на базі Бишівського академічного ліцею відбувся обласний фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт, що нас об’єднує».

✨В рамках якого було проведено:

🔹 турнір з футболу серед школярів Бишівської сільської територіальної громади (віком 12-14 років).

🔹показовий виступ місцевої секції з тхеквондо, які продемонстрували навички та вміння з елементами самозахисту бойового мистецтва;

На зображенні може бути: 6 людей та люди займаються бойовими мистецтвами

🔹майстер клас координаторів програми президента України «Активні парки – локації здорової України»;

На зображенні може бути: 10 людей, гравці в футбол, люди грають у баскетбол, люди грають у футбол, люди грають у волейбол та фризбі

🔹та руханку, котру провела майстриня спорту України з дзюдо, головний фахівець Київського обласного ЦФНЗ "Спорт для всіх" - Дріг Ольга.

🙋🏻‍♀️ Захід відкрили вітальними словами перший заступник голови сільської громади Віталій КЛЮЧНИК, в.о. директора Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Андрій МИХАЛЬЧУК та начальник відділу освіти Володимир ТАРНАВСЬКИЙ.

На зображенні може бути: 3 людини, люди грають у футбол, гравці в футбол, люди грають у теніс та текст

🏆За результатами турніру з футболу серед школярів сільських команд територіальної громади;

1 місце посіла команди с. Ясногородка;

2 місце команда с. Лишня;

3 місце розділили команди с. Бишів та с. Козичанка.

На зображенні може бути: 12 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол, трава та текст

На зображенні може бути: 12 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол та текст

На зображенні може бути: 13 людей та люди займаються бойовими мистецтвами

🎁 Всі учасники були нагороджені дипломами, медалями та відповідними сувенірами.

🙏Під час заходу було вшановано пам’ять загиблих воїнів героїв України, котрі поклали життя за незалежність і суверенітет.

👐Діти отримали незабутні емоції та адреналін! 🤸‍♂️Рухова активність і спорт – нас об’єднує!