🌞Сонячного суботнього дня 23 вересня, жителі та гості села Ясногородка святкували День села.

✨Урочиста частина відбувалась у приміщенні будинку культури.

🪅Зі святом жителів села привітали Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ та староста села Юрій ВАСИЛЕНКО, які згадали визначних людей і вручили Подяки, котрі своєю щоденною наполегливою працею творять історію села,побажали добробуту та процвітання усім жителям.

🎊Після вітальних слів та вручення подарунків розпочався святковий концерт за участі аматорів села та творчих колективів.

На зображенні може бути: 12 людей

На зображенні може бути: 13 людей та кларнет

🍭Всіх присутніх на святі пригощали смачними смаколиками🥮

💪Не забули і про наших захисників, під час свята був організований благодійний збір на дрони камікадзе, завдяки якому вдалось зібрати 10290 грн.

На зображенні може бути: 5 людей та текст

☺️Отож залишається побажати жителям села й надалі такої згуртованості, єдності прославляючи своєю працею рідну Ясногородку!