Засідання сесії Бишівської сільської ради

18 травня відбулося засідання сесії Бишівської сільської ради, на якому вирішено ряд важливих питань, зокрема, затверджено програми та зміни до них, затверджено зміни до бюджету Бишівської сільської територіальної громади та затверджено проектно-кошторисну документацію. Також на засіданні заслухано звіти старост старостинських округів Бишівської сільської ради та вирішено інші важливі питання.

Відпочивати біля лінії електропередач небезпечно!

ДТЕК Київські регіональні електромережі повідомляє, що у Київській області лінії електропередачі можуть проходити біля місць відпочинку: уздовж або посеред водойм, паркових зон та лісових масивів. На що слід звертати увагу в таких місцях, щоб не наражати себе та оточуючих на небезпеку ураження електричним струмом.

Засідання Виконавчого комітету Бишівської сільської ради

Сьогодні, 15 травня, відбулося засідання Виконавчого комітету Бишівської сільської ради, на якому вирішено ряд важливих питань, зокрема, схвалені програми та внесення змін до них, зміни до бюджету Бишівської сільської територіальної громади, присвоєно поштові адреси та інше.