На зображенні може бути: 1 особа та текст «5,6 тис. впо скористались послугами киёвськой обласной служби зайнятости 3 початку повномасштабной вi̇йни 79 впо отримали мкрогрант за програмою <<власна справа> 116 ΒΠΟ скористались ваучером на навчання мнрентеграци в украïни - близько 60 тисяч вакансй. робота ε для кожного! дзнайтесь про те, впо знайти, або почати нову справу- телефонуйте на цлодобову гарячу лню мнрентеграци 1548. працювати бути джерелом незламност»

❇️У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.

✅Київська обласна служба зайнятості долучилася до проведення інформаційної кампанії, в рамках якої організовані заходи з інформування ВПО щодо вільних робочих місць, реалізації програм сприяння зайнятості населення, можливостей професійного навчання та перенавчання, організації підприємництва тощо.

🏵️Серед безробітних переселенців найбільше менеджерів, бухгалтерів, продавців, вчителів та вихователів, касирів, економістів, підсобних робітників, медичних працівників, працівників сфери громадського харчування, водіїв.

🔹За сприяння служби зайнятості Київщини працевлаштовано 1,5 тис. шукачів роботи із числа ВПО. Найбільше переселенців працевлаштовані на підприємства, які займаються торгівлею, освітою, державним управлінням й обороною, діяльністю у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, сільським, лісовим та рибним господарствами.

〽️Від початку року можливістю професійного навчання скористалися 78 вимушених переселенців, ще 116 скористались ваучером на навчання. Мікрогрант за програмою «Власна справа» отримали 79 людей з категорії ВПО.

Станом на 09.10.2023р. в обласній службі зайнятості шукають роботу 4,3 тис. безробітних, з них 332 особи – внутрішні переселенці.

📲За докладнішою інформацією звертайтесь до підрозділу служби зайнятості, який найбільш зручний для відвідування. Контакти центрів зайнятості Київської області тут: http://surl.li/clyqi

💻Отримати відповіді на питання щодо зайнятості можливо і за допомогою

телеграм-каналу підтримки Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi

та на фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/kyivobl

#Ти_потрібен