Відбувся семінар для бджолярів та аграріїв

Відбувся семінар для бджолярів та аграріїв

Сьогодні у Бишівському будинку культури відбувся семінар-нарада для бджолярів та сільгоспвиробників щодо безпечного використання засобів захисту рослин. У семінарі взяли участь бджолярі з Бишева, Козичанки, Грузького, Лишні.

Долаємо наслідки снігопаду

Долаємо наслідки снігопаду

Станом на 18.00 9 січня було розчищено всі комунальні дороги громади та дороги між селами, хоча за попередню добу випало близько 30 см снігу, а місцями на дорогах утворились непроїзні замети.

Звернення до Міністра внутрішніх справ  України А. Авакова

Звернення до Міністра внутрішніх справ України А. Авакова

22 січня 2021 року мешканці Фастівського району Київської області і особі міських, сільських та селищних  територіальних громад звернулися до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, з приводу створення територіального сервісного центру МВС на території міста Фастова. На даний час в м. Фастові та Фастівському районі  відсутній  територіальний центр МВС з надання послуг, пов"язаних із використанням автотранспортних засобів, але на території міста залишилось приміщення та інфраструктура колишнього сервісного центру МВС, який розташований по вулиці Новокиївська, 104, м. Фастів  та має можливості для розміщення структурного підрозділу. Перший заступник Бишівського сільського голови  Віталій Ключник також долучився до  підписання даного  звернення.

Як працюватиме монетизація субсідій

Як працюватиме монетизація субсідій

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку. Пенсіонери отримають допомогу від держави у березні разом із пенсією. Ті громадяни, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом із пенсією доставить Укрпошта.  Решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні. Увага! Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд. Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019–2020рр. не призначатимуть.  Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому всім отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією вперше у 2019 році.