У Бишеві вшанували пам’ять загиблих воїнів

Дата: 28.08.2021 18:37

Сьогодні, 28 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, у Бишівський територіальній громаді відбулося вшанування пам’ять загиблих воїнів, які віддали своє життя за незалежність і процвітання нашої держави.

На заході, Бишівський сільський голова Іван Рознай та Архімандрит Філарет Єгоров нагадали присутнім про подвиги загиблих героїв.

Щиро дякуємо всім присутнім, що долучилися до вшанування пам’яті загиблим: жителькам та жителям громади, депутату Дмитру Ларчикову, начальнику відділу освіти, молоді, спорту, туризму, культури та релігій Володимиру Тарнавському, директору Центру культури, дозвілля та спорту Олесі Смецькій, бібліотекарю Світлані Маніло та ведучому заходу Богдану Радченко.

Слава нашим героям! СЛАВА УКРАЇНІ!