Вічна пам'ять героям!

Дата: 29.08.2021 11:32

29 серпня наша Бишівська територіальна громада, як і вся Україна, вшановує День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

Для відзначення Дня пам’яті захисників України цей день було обрано не випадково, адже у 2014 році українські війська виходили з іловайського оточення, зазнавши найбільших втрат через віроломні дії російського агресора, й 29 серпня – трагічна дата в новітній історії України.

Сьогодні ми згадуємо наших героїв і вшановуємо їх пам’ять та їх подвиги у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, які поставили вище за власне життя.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!