Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території населених пунктів Бишівської сільської територіальної громади, Бишівська сільська рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі рецептів на препарати інсуліну, виписаних закладами охорони здоров’я за місцем диспансерного обліку пацієнта згідно з реєстром пацієнтів, що потребують інсулінотерапії.

Перелік документів, які необхідно подати:
- лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет;
- належним чином завірена копія ліцензії на роздрібну торгівлю лікарськими засобами;
- належним чином завірена виписка з ЄДР;
- перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних.
Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищезазначеним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

Документи подавати до 06.09.2021 у загальний відділ Бишівської сільської ради за адресою: вул. Київська, 48, с. Бишів, Фастівський район, Київська область. Довідки за телефоном (04578) 2-12-89.