Робоча зустріч з представником поліції та служби автомобільних доріг

Дата: 02.09.2021 19:33

Сьогодні, 2 вересня 2021 року Бишівський сільський голова Рознай Іван Юрійович провів робочу зустріч з представником Служби автомобільних доріг в Київській області Липчанським Дмитром Сергійовичем та капітаном поліції Тесленко Григорієм Федоровичем, щодо внесення змін в проєкт дороги Т1019 в с. Бишів на підйомі перед перехрестям вулиць Київська та Захисників України (біля церкви Святої Покрови Богородиці) де, після проведення дорожніх ремонтних робіт, стали частіше траплятися дорожньо-транспортні пригоди у зв'язку з перевищенням швидкісного режиму на підйом.

На зустрічі були запрошені депутати 2 та 3 округів Бишівської сільської ради: Кудименко Лариса Вікторівна, Гринь Юрій В'ячеславович, Швидкий Микола Андрійович.

В ході зустрічі обговорювались питання встановлення дорожніх знаків обмеження швидкості руху та необхідності перенесення пішохідного переходу для підвищення безпеки пішоходів під час перетину проїжджої частини та дорожнього руху.