Привітання з Днем народження

Привітання з Днем народження

Сьогодні хочемо привітати з Днем народження керівника Народного  аматорського ансамблю "Любисток" с. Бишів,  в.о. директора комунального закладу "Центр культури, дозвілля та спорту" с. Бишів, чудову жінку, колегу, Ступак Валентину Павлівну!  Бажаємо Вам в очах вічного вогнику,  завзяття і натхнення!  Безхмарного, людського щастя та мирного неба над головою! Розуміння і теплого ставлення близьких людей і коханого, надійної вірної людини поруч! Нехай в цьому році Вам фантастично пощастить і фортуна Вам широко посміхнеться! Бажаємо грандіозних успіхів, великих перемог, досягнення недосяжних вершин, простої і вільної дороги до щастя і впевненості в своїх силах! З Днем Народження!

Що відбувається з клубами та культурою в громаді

Що відбувається з клубами та культурою в громаді

Останні дні на багатьох ресурсах зумисне розповсюджується не зовсім достовірна інформація щодо того, як здійснюватиметься управління закладами культури в нашій громаді. Саме тому на часі пояснити що й до чого. 

Боротьба з наслідками снігопадів в громаді

Боротьба з наслідками снігопадів в громаді

Зима в цьому році вдалася на славу. Останній тиждень максимальні сили були направлені на розчистку доріг всіх населених пунктів нашої громади. Будемо відвертими, в умовах стихійного лиха, яке не оминуло Київщину, спільно з усіма, нам це вдалося! На сьогоднішній день керівником Бишівської громади вжито ряд організаційних, практичних заходів щодо ліквідації наслідків стихії та розчистці від снігу тротуарів і доріг. Щиро вдячні Службі Автомобільних Доріг та ПП "Автомагістраль", які вже не перший день проводять розчистку тротуарів від снігу в нашій громаді, зокрема в Бишеві.

Що буде з закладами культури в нашій громаді?

Що буде з закладами культури в нашій громаді?

Яка ситуація зараз з клубами та будинками культури? Яким є бачення розвитку культури в нашій громаді? Як відбуватиметься працевлаштування працівників культури? Про це говорили сьогодні у Бишеві під час великої наради за участю директора сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської РДА Ліною Факторович, в підпорядкуванні якої досі знаходяться працівники клубів та будинків культури Бишівщини.