Відбувся конкурс на посади керівників трьох закладів освіти Бишівської громади

Дата: 17.06.2021 16:45

В Бишівський територіальній громаді 17.06.2021 відбувся відкритий конкурс на посади керівників 3-х закладів освіти – Гружчанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Бишівської сільської ради, Яблунівської гімназії Бишівської сільської ради та Ясногородської гімназії – освітнього центру Бишівської сільської ради.

За результатами конкурсного відбору було оголошено переможцями:

1. Корбут Людмилу Семенівну – кандидата на посаду директора Гружчанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»
  2. Родзін Вікторію Сергіївну – кандидата на посаду директора Яблунівської гімназії.
  3. Шамоту Любов Миколаївну – кандидата на посаду директора Ясногородської гімназії – освітнього центру.