Безкоштовне житло для ВПО

🏡Безкоштовне житло для ВПО від Американського БФ «До України з Любов’ю»!!! 💭Житло надається у безкоштовне користування до 5 років у населених пунктах: - Софіївська Борщагівка 135 квартир; - Тарасівка Боярська ТГ - 330 квартир; - будинки для самотніх ВПО похилого віку у Колонщині Макарівська ТГ.  ☝️У пріоритеті по Софіївській Борщагівці - працюючі або хто працевлаштується, по Тарасівці - члени сімей загиблих, інваліди війни, постраждалі від війни ВПО.

👮Відділом протидії кіберзлочинам в Київській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України викрито зловмисників, які у мережі «Інтернет», пропонували доставку автомобілів із-за кордону та продаж квадрокоптерів для потреб Збройних Сил України.  🚫Утім, отримавши передплату за «замовлення», яке начебто доставлялося із-за кордону, зловмисники зникали, адже, не планували виконувати взяті на себе зобов'язання. У такий спосіб вони привласнювали гроші волонтерів та військовослужбовців.

Алгоритм дій для отримання часткового відшкодування витрат на оплату робіт з проведення незалежної оцінки шкоди та обсягу збитків