В рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом», на базі Бишівського академічного ліцею 02 лютого 2024 року відбулися змагання з волейболу серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх закладів Бишівської громади.

👫В змаганнях прийняли участь три команди серед хлопців та чотири команди серед дівчат.

На зображенні може бути: 6 людей, люди грають у волейбол, люди грають у футбол та люди грають у баскетбол

На зображенні може бути: 14 людей, гравці в футбол, люди грають у волейбол та люди грають у теніс

На зображенні може бути: 9 людей та люди грають у волейбол

На зображенні може бути: 14 людей та люди грають у волейбол

На зображенні може бути: 8 людей, люди грають у волейбол та люди грають у баскетбол

За підсумками змагань юні спортсмени продемонстрували наступні результати👇

Команди хлопців:

🥇- Ясногородська гімназія;

🥈 - Лишнянська гімназія;

🥉- Бишівський ліцей;

Команди дівчата:

🥇- Лишнянська гімназія;

🥈- Ясногородська гімназія;

🥉- Бишівський ліцей;

🏵️ІV - Гружчанська гімназія.

Всі команди були нагороджені грамотами та кубками начальником відділу освіти молоді та спорту, туризму, культури та релігій Володимиром ТАРНАВСЬКИМ та начальником соціального захисту населення Олександром НЕЧАЄМ.

На зображенні може бути: 6 людей та люди грають у баскетбол

На зображенні може бути: 13 людей, люди грають у волейбол та люди грають у баскетбол

🏀В наступному етапі пройдуть змагання з баскетболу.