✍️Сьогодні, 31 січня 2024 року, в.о. начальника Фастівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Ірина СЕМКО провела робочу зустріч щодо координації спільних дій з органами місцевого самоврядування для більшої ефективності виконання показників бюджету, щодо детінізації господарської діяльності, а саме здійснення фізичними особами господарської діяльності за наявності державної реєстрації на території громади.
✍️👮‍♂️Також було налагоджено дієву взаємодію з представниками Фастівського РУП ГУНП в Київській області щодо виявлення та документування фактів здійснення фізичними особами господарської діяльності без державної реєстрації, складання протоколів про адміністративні правопорушення та їх подальшої передачі до суду.