До уваги суб'єктів господарювання!

На виконання вимог п. 1 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05.04.2021 № 190 "Про організацію у 2021 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами, а також безоплатного позачергового зубопротезування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи", з метою забезпечення дотримання вимог щодо рівних умов здійснення господарської діяльності для всіх аптечних закладів незалежно від форми власності,   БИШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ відбір суб'єктів господарської діяльності, яким у 2021 році відшкодовуватиметься вартість лікарських засобів, відпущених громадянам, що мають пільги згідно із Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", у разі їх амбулаторного лікування, за рецептами лікарів Комунального некомерційного підприємства "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Макарівської селищної ради та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані та одержали в установленому порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.   Відшкодування вартості відпущених лікарських засобів буде здійснюватися: за кодом економічної класифікації видатків 2730 "Інші виплати населенню" на підставі поданих реєстрів з переліком осіб, яким були відпущені лікарські засоби за рецептами на пільгових умовах.   Перелік документів, які необхідно подати для участі у відборі: - лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості лікарських засобів (у листі в обов'язковому порядку має бути зазначена інформація про місцезнаходження аптечних закладів, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів, та гарантії щодо наявності матеріально-технічної бази, устаткування, обладнання, технічних засобів та їх відповідності вимогам нормативних документів щодо зберігання, контролю якості, торгівлі лікарськими засобами); - належним чином завірена копія ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та/ або з реалізації (відпуску) наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що зареєстровані як лікарські засоби; - належним чином завірена копія виписки з ЄДР; - цінова пропозиція на лікарські засоби. Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищезазначеним вимогам та запропонують найнижчі ціни.   Документи подавати до 16:00 20.07.2021 у загальний відділ Бишівської сільської ради за адресою: вул. Київська, 48, с. Бишів, Фастівський р-н, Київська обл. Довідки за телефоном (04578) 2-12-89   Нормативно-правова база: - Бюджетний кодекс України, - Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", - Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", - Постанова Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань", - Постанова Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 "Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і медичні вироби", - Постанова Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 № 862 "Про державне регулювання цін на лікарські засоби", - Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затверджений наказом МОЗ України від 19.07.2015 № 360, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 липня 2005 р. за № 783/11063, - Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05.04.2021 № 190 "Про організацію у 2021 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами, а також безоплатного позачергового зубопротезування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи", - Рішення Бишівської сільської ради від 24.12.2020 № 46-02-VІІІ "Про бюджет Бишівської сільської територіальної громади на 2021 рік" (зі змінами).

Засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та організації автомобільних пасажирських перевезень

Сьогодні, 14 липня 2021 року, у Фастові Бишівський сільський голова Рознай Іван Юрійович разом з начальником відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Бишівської сільської ради Цибенко Олександром Олександровичем взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та організації автомобільних пасажирських перевезень під головуванням в.о голови Фастівської РДА Тюріна Віктора Івановича.

Сплата земельного податку 2021

Шановні власники та користувачі земельних ділянок, що розташовані на території Бишівської сільської територіальної громади! Повідомляємо вас про обов'язковість сплати земельного податку, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Депутатська комісія обстежила ФАПи громади

Сьогодні відбулась виїзна робота постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров'я,  материнства, дитинства, культури, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, туризму та соціального захисту населення по обстеженню фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАПів) Бишівської територіальної громади. До роботи комісії на виїзді долучилась Ірина Ткачова директор Комунального некомерційного підприємства «Бишівський Центр надання медико-санітарної допомоги». Надалі комісія складе протокол та зробить висновки щодо умов подальшого надання медичних послуг у наших ФАПах.