Відбувся конкурс на посади керівників трьох закладів освіти Бишівської громади

В Бишівський територіальній громаді 17.06.2021 відбувся відкритий конкурс на посади керівників 3-х закладів освіти – Гружчанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Бишівської сільської ради, Яблунівської гімназії Бишівської сільської ради та Ясногородської гімназії – освітнього центру Бишівської сільської ради.

#ЩастинаЗНО з географії

Сьогодні, 15 червня, добігає кінця проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

Робочий візит начальника служби у справах дітей і сім'ї

Сьогодні, 14 червня 2021 року, начальник служби у справах дітей та сім'ї Бишівської сільської ради Беленок Олеся Віталіївна на запит старости с. Чорногородка Ступак Людмили Миколаївни та депутата Бишівської сільської ради Рудкевич Олени Іванівни відвідали з робочим візитом громаду.

Засідання четвертої сесії Київської обласної ради VIII скликання

10 червня 2021 року відбулося засідання четвертої сесії Київської обласної ради VIII скликання. Одним з важливих рішень сесії КОР, став проєкт рішення Київської обласної ради «Про внесення змін до рішення Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 050-01-VІІІ «Про обласний бюджет Київської області на 2021 рік». Більшістю голосів депутати підтримали виділення коштів на Бишівську територіальну громаду за проектами, які були виготовлені протягом 2020-2021 рр., а саме на: - Капітальний ремонт даху Гружчанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок" та Козичанської гімназії; - Реконструкція мереж вуличного освітлення в с. Бишів ТП-413, ТП-104, ТП-485, ТП-353, ТП-581, ТП -138;   - Капітальний ремонт приміщень харчоблоку ОЗНЗ Бишівської ЗОШ  I-III ступенів в с. Бишів; - Капітальний ремонт будівлі комунального закладу "Ясногородська гімназія - освітній центр"; - Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка. Висловлюємо подяку всім депутатам за рішення на засіданні сесії Київської обласної ради щодо виділення коштів по даним об'єктам. Бишівська сільська рада працює над виготовленням наступної проектної документації.

Відбувся VIII Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування

10 та 11 червня 2021 року голова Бишівської сільської ради Іван Юрійович Рознай взяв участь у VIII Всеукраїнському Форумі місцевого самоврядування у Львові в онлайн-форматі, разом з міськими головами та представниками місцевого самоврядування зі всіх областей України, представниками Міністерства розвитку громад та територій України, Голови та депутатами Верховної ради України, представниками міжнародних організацій, дипломатичних установ та громадського сектору. Форум - платформа обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підбивання підсумків реформи децентралізації. Теми Форуму: - Завершення реформи децентралізації. Успіх чи поразка? - Реформа врядування та фінанси органів місцевого самоврядування - Адміністративно-територіальна реформа, агломерації - Реформування державної архітектурно-будівельної інспекції та інших питань містобудування - Лейпцизька Хартія та Інтегрований розвиток міст

10 червня - ЗНО з біології

Сьогодні, 10 червня 2021 року, випускники шкіл Бишівської територіальної громади складають ЗНО з біології. Бажаємо Вам успішного складання ЗНО! З Богом! Український центр оцінювання якості освіти