Депутатська комісія обстежила ФАПи громади

Сьогодні відбулась виїзна робота постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров'я,  материнства, дитинства, культури, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, туризму та соціального захисту населення по обстеженню фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАПів) Бишівської територіальної громади. До роботи комісії на виїзді долучилась Ірина Ткачова директор Комунального некомерційного підприємства «Бишівський Центр надання медико-санітарної допомоги». Надалі комісія складе протокол та зробить висновки щодо умов подальшого надання медичних послуг у наших ФАПах.

Розваги молоді в с. Ясногродці та с. Осикове

3 липня 2021 року в с. Ясногродці та с. Осикове молодь відсвяткувала своє свято - День молоді та мала нагоду спробувати віртуальну реальність з сучасними VR-шоломами та маніпуляторами. Дівчата й хлопці, менші та старші, однаково, з великою цікавістю пробували власні сили у віртуальних світах, не зважаючи на те, що через чималу кількість бажаючих, своєї черги доводилось терпляче чекати. Приємно, що до події долучилися благодійники, які надали актакціон - універсальний оператор телекомунікацій Unitel та Агрохолдинг МС компанії Harveast. Дякуємо за чудову ініціативу Івану Рознаю, сектору розвитку громади,залучення інвестицій та просторового планування Бишівської сільської ради та інструкторам з клубу віртуальної реальності Portal!

Привітання з Днем народження Павленка Володимира Володимировича

Вітаємо з 50-річчям від дня народження депутата Бишівської сільської ради - Павленка Володимира Володимировича! Бажаємо шановному ювіляру міцного здоров’я, щастя, благополуччя, поваги та шани людської, нових успіхів та досягнень у житті, громадській роботі та депутатській діяльності на благо Бишівської сільської територіальної громади та всієї України! З повагою голова Бишівської сільської ради Іван Рознай, виконавчий комітет, депутатський корпус та весь колектив.

ТОЛОКА в с. Лишня біля середнього ставу

В суботу, 3 липня на 9.00 годину біля середнього ставу в селі Лишня відбудеться Толока для чистки території від вимитих пеньків та дерев, щоб змогла проїхати техніка для початку проведення ремонтних робіт на дамбі середнього ставу. Також, заплановано відкидання мішків з піском та розкопування своїми силами рівчак для направлення русла річки через дамбу. Шановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади! Запрошуємо всіх охочих долучитися до Толоки в селі Лишня! Допомогти мешканцям справитися з наслідками буревію, що пройшов 26 червня 2021 року в селі. Дякуємо за допомогу!

Відновили газопостачання в с. Лишня по вул. Кар'єрна

Раді повідомити, що сьогодні 2 липня 2021 року, газова служба, після складання акту на підключення з власниками будинків, які були в момент підключення вдома відновила газопостачання споживачів в селі Лишня по вулиці Кар'єрна, які постраждали внаслідок пройденого буревію та випаду великої кількості опадів 26 липня 2021 року.