30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлі людьми, яка залишається проблемою для багатьох країн світу, у тому числі й України. Нагадуємо Вам, що фахівці Макарівської районної філії Київського обласного Центру зайнятості проводять прийом у Відділу соціального захисту населення Бишівської сільської ради першого та третього вівторка місяця з 9:00 до 13:00 год., контактний телефон: (04578) 5-16-59.

Проводяться роботи з ремонту доріг

Продовжуються роботи з ямкового ремонту струменевим методом асфальтобетонного покриття автомобільної дороги О 101311 Музичі - Грузьке на відрізку від с. Бишів до с. Яблунівка.

Виїзний прийом громадян сіл Горобіївка, Лубське та Ферма

Шановні мешканки та мешканки! Сьогодні, 28 липня 2021 року, Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай разом з виконавчим органом та керівництвом Бишівської сільської ради здійснив виїзний прийом громадян сіл Горобіївка, Лубське та Ферма Бишівської сільської територіальної громади. У селі Горобіївка відбувся виїзний прийом громадян начальником відділу соціального захисту населення Нечаєм Олександром Володимировичем, начальником відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Лазаренко Тетяною Олександрівною, начальником відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Цибенко Олександром Олександровичем та секретарем Бишівської сільської ради Кобою Лесею Петрівною, у зв’язку з відвідуванням Бишівського сільського голови Івана Розная наради з питання аварійного стану гідрологічних споруд (дамб) на території Обухівського та Фастівського районів у приміщенні Київської облдержадміністрації. Бишівський сільський голова Іван Рознай разом з начальником відділу з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Лазаренко Тетяною Олександрівною, начальником відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Цибенко Олександром Олександровичем у селі Лубське провів виїзний прийом громадян мешканців та мешканок сіл Лубське та Ферма. На зустрічі прийшли жителі та жительки сіл Горобіївка, Лубське та Ферма, яких турбували земельні та соціальні питання, робота з благоустрою. Звернення були передані для відпрацювання працівникам відповідних виконавчих органів та структурних підрозділів Бишівської сільської ради.

28 липня - День Хрещення Київської Русі-України

28 липня в українському календарі позначено важливою щорічною подією — Днем хрещення Київської Русі – України. Це був важливий крок до зміцнення державності та імпульс для розвитку науки, культури, освіти.

Відбувся особистий виїзний прийом громадян Бишівським сільським головою

Бишівський сільський голова Іван Юрійович Рознай разом з виконавчим органом Бишівської сільської ради, 27 липня провів виїзний прийом громадян у селах Козичанка, Нові Опачичі, Грузьке та Весела Слобідка. На особистому прийомі голова зустрівся з жительками та жителями, які звернулися до нього з різних питань, а саме: надання медичних послуг, проведення вакцинації, ремонт доріг, робота комунального підприємства «Благоустрій», забезпечення вуличного освітлення та вивозу сміття, тощо. Жодне зі звернень не залишаться без уваги, всі питання будуть відпрацьовані та передані працівникам відповідних виконавчих органів та структурних підрозділів. Під час прийому фахові коментарі надали начальники виконавчих органів Бишівської сільської ради: Потапович Тетяна Анатоліївна - фінансовий відділ, Лазаренко Тетяна Олександрівна - відділ з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, Цибенко Олександр Олександрович - відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку, Нечай Олександр Володимирович - відділ соціального захисту населення.