З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2022 10:56

Шановні мешканці Бишівської територіальної громади!

8-9 травня ми відзначаємо День пам‘яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Те що ніколи знову не мало б відбутись, повернулось на нашу українську землю. Російський ворог продовжує наносити ракетні удари по українським містам та селам.

Просимо вас реагувати на всі сигнали повітряної тривоги та слідувати в укриття. Не ігноруйте небезпеку!

Дотримуйтесь комендантської години із 22.00 до 5.00 год. щодня до 15 травня.

Протягом цих вихідних, як і щодня, будьте обачними. Не беріть у руки підозрілих предметів, повідомляйте про підозрілих людей та автівки у поліцію та СБУ.

З метою запобігання провокацій нагадуємо про заборону масових скупчень та проведення різних акцій цими днями.

Сьогодні, в День пам’яті та примирення, кожен українець має пам’ятати, що добро завжди перемагає зло, яким би страшним воно не було, адже ми боремося за свою землю. Правда за нами!

Слава Україні! Слава Героям!

З повагою - Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ