З Днем матері

Дата: 08.05.2022 14:02

Любі наші матері! Прийміть найщиріші вітання зі святом родинного затишку та берегині роду – з Днем матері.

Сьогодні ми маємо подякувати своїм матерям за недоспані ночі, турботу, любов, мудрість та ніжність. Мама – наш ангел-охоронець, адже її молитва найсильніша у скрутну хвилину.

Щира вдячність і пошана матерям, чиї діти стали Героями Небесної Сотні, матерям, які не дочекалися своїх синів з АТО та ООС, матерям, чиї діти стали Героями після 24 лютого цього року, чиї сини та доньки сьогодні мужньо стали на захист України. Низько вклоняюсь матерям, які втратили найдорожче – своїх дітей у російсько-українській війні, ви виховали справжніх українців. Пам'ятаємо про кожного Героя.

Добра вам, міцного здоров’я, Божого благословення, спокою та затишку в родинах, благополуччя на довгі літа!
Обов'язково знайдіть час, щоб привітати та подякувати своїм матерям, бабусям та дружинам.

З Днем матері!

З повагою – Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ