Боротьба з наслідками снігопадів в громаді

Зима в цьому році вдалася на славу. Останній тиждень максимальні сили були направлені на розчистку доріг всіх населених пунктів нашої громади. Будемо відвертими, в умовах стихійного лиха, яке не оминуло Київщину, спільно з усіма, нам це вдалося! На сьогоднішній день керівником Бишівської громади вжито ряд організаційних, практичних заходів щодо ліквідації наслідків стихії та розчистці від снігу тротуарів і доріг. Щиро вдячні Службі Автомобільних Доріг та ПП "Автомагістраль", які вже не перший день проводять розчистку тротуарів від снігу в нашій громаді, зокрема в Бишеві.

Що буде з закладами культури в нашій громаді?

Яка ситуація зараз з клубами та будинками культури? Яким є бачення розвитку культури в нашій громаді? Як відбуватиметься працевлаштування працівників культури? Про це говорили сьогодні у Бишеві під час великої наради за участю директора сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської РДА Ліною Факторович, в підпорядкуванні якої досі знаходяться працівники клубів та будинків культури Бишівщини. 

Відбувся семінар для бджолярів та аграріїв

Сьогодні у Бишівському будинку культури відбувся семінар-нарада для бджолярів та сільгоспвиробників щодо безпечного використання засобів захисту рослин. У семінарі взяли участь бджолярі з Бишева, Козичанки, Грузького, Лишні.

Долаємо наслідки снігопаду

Станом на 18.00 9 січня було розчищено всі комунальні дороги громади та дороги між селами, хоча за попередню добу випало близько 30 см снігу, а місцями на дорогах утворились непроїзні замети.