Привітання голови з Благовіщенням Пресвятої Богородиці

Дата: 07.04.2022 13:16

Сьогодні, ми святкуємо Благовіщення - свято нашої надії!

Це свято «благої вісті», справжнього Дива, коли Діва Марія отримала від архангела Гавриїла благу звістку про непорочне зачаття від Святого Духа. Це звістка про прихід у світ Сина Божого, Спасителя роду людство.

В цей важкий для України час, ми, як ніколи, чекаємо на свою благу звістку… Ми, щодня, чекаємо на диво та молимося про нього.

В це велике християнське свято я бажаю всім нам справжнього світла, що розвіє темряву та освятить наш шлях. Як добро завжди перемагає зло, так і Україна здолає супостата. Нехай Пресвята Богородиця візьме всіх нас під свій покров! Ми святкуємо та наближаємо нашу Перемогу: вірою, молитвами та своєю працею.

Слава Збройним силам України! Слава Україні!
Зі святом!

З найкращими вітаннями - Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ