13 квітня о 10:00 до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмету в с. Осикове, Бишівської територіальної громади.

По прибуттю проведено ідентифікацію даного ВНП та встановлено, що це ракета в кількості 1 од.

Рятувальниками подано заявку на виклик піротехнічної служби Мобільного рятувального центру ДСНС України для подальшого знищення небезпечної знахідки.

З метою запобігання виникнення загрози травмування та іншого роду унеможливлення подій, інспекторський склад Фастівського районного управління звертається до усіх громадян бути особливо уважними та обережними під час перебування в лісовому масиві, суворо дотримуватись правил безпеки, знати алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів, та у разі находження негайно повідомляти за номером «101» чи «102».