Оплата за послуги

Дата: 03.04.2022 17:40

Шановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади!

У такий непростий для України час, населені пункти нашої громади продовжують обслуговувати АТ«Київоблгаз», ДТЕК Київські регіональні електромережі, АТ «Уктелеком», Unitel, КП «Благоустрій», надаючи послуги з електро-, водо- та газопостачання, зв’язку, Інтернету та телебачення.

Велике прохання оплачувати за можливості за житлово-комунальні послуги, адже зараз необхідно об'єднати свої зусилля для перемоги над ворогом та підтримки забезпечення громади життєво необхідними послугами.

Платежі за комунальні послуги приймає Бишівське відділення Укрпошти в с. Бишів, у приміщенні кафе "Анастасія", у понеділок та суботу о 12:00 год.

Також, можна оплатити через онлайн-сервіси.

Дякуємо за оплату! Все буде Україна!