Оперативні дані щодо ситуації на Київщині

Дата: 05.04.2022 13:08

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони.
Ситуація контрольована. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Сили оборони – в підвищеній боєготовності.

Бучанський район.
У громадах, що перебували під російською окупацією, проводяться роботи з розмінування та відновлення критичної інфраструктури - газо-, електропостачання, а також зв’язку.

Броварський район.
Тривають зачистки територій Великодимерської, Калитянської та Баришівської громад. Такі населені пункти, як Залісся, Плоске, Богданівка, Велика Димерка та Жердова перевіряються на наявність замінувань.

Вишгородський район.
Ситуація без змін - напружена, але контрольована.

В Іванківській, Димерській та Поліській громадах - гуманітарна катастрофа. Здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації, продовжується завезення продуктів харчування і ліків.

Славутич має потребу в продуктах харчування, пальному та медикаментах.

Київська обласна військова адміністрація