НАГАДУЄМО!! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА на ДВА ДНІ!

Дата: 15.03.2022 15:13

УВАГА! По всій Київській області з 20:00 год. 15 березня до 07:00 год. 17 березня вводиться комендантська година!

Шановні мешканці нашої громади! Зберігаємо спокій! Без паніки.

Не виходимо на вулиці та інші громадські місця (тільки зі спеціально виданими перепустками та посвідченнями особи).

Комендантська година триватиме  ДВА ДНІ!! Зробіть необхідні покупки/ліки/речі, які планували завтра, СЬОГОДНІ до 20:00! Завтра, 16 березня, на вулицю НІХТО НЕ виходить!

У темну пору доби не забуваємо про світломаскувальний режим – залишати мінімум освітлення дворів та житлових будинків.

Це вимушені міри, мета яких – захистити мешканців регіону. Просимо всіх підготуватися до того, що найближчі півтори доби ви проведете у власних помешканнях або укриттях. Влада та всі обласні служби роблять все необхідне для безпеки населення.

Київська обласна державна адміністрація