Засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та організації автомобільних пасажирських перевезень

Засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та організації автомобільних пасажирських перевезень

Сьогодні, 14 липня 2021 року, у Фастові Бишівський сільський голова Рознай Іван Юрійович разом з начальником відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту, зв'язку, екології та агропромислового розвитку Бишівської сільської ради Цибенко Олександром Олександровичем взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху та організації автомобільних пасажирських перевезень під головуванням в.о голови Фастівської РДА Тюріна Віктора Івановича.

Сплата земельного податку 2021

Сплата земельного податку 2021

Шановні власники та користувачі земельних ділянок, що розташовані на території Бишівської сільської територіальної громади! Повідомляємо вас про обов'язковість сплати земельного податку, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Депутатська комісія обстежила ФАПи громади

Депутатська комісія обстежила ФАПи громади

Сьогодні відбулась виїзна робота постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров'я,  материнства, дитинства, культури, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, туризму та соціального захисту населення по обстеженню фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАПів) Бишівської територіальної громади. До роботи комісії на виїзді долучилась Ірина Ткачова директор Комунального некомерційного підприємства «Бишівський Центр надання медико-санітарної допомоги». Надалі комісія складе протокол та зробить висновки щодо умов подальшого надання медичних послуг у наших ФАПах.