У Білоцерківському районі триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Населені пункти розташовуються на території Тетїівської громади.

Про це сьогодні, 27 вересня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Розвиток дорожньої інфраструктури в регіоні продовжується. Зокрема з травня роботи тривають і на Білоцерківщині. Паралельно автошляхи оновлюються і на інших територіях», – акцентував Василь Володін.

На об’єкті О102314 Кошів – Бурківці підрядники вже проклали 3 км верхнього шару. Також вони провели фрезерування. Цього року в межах доведеного фінансування вони завершать укладати бортовий камінь.

Нагадаємо, що у Фастівському районі також триває оновлення дорожньої інфраструктури в рамках «Великого будівництва». Зокрема цьогоріч стартував ремонт дороги О100711 Дзвінкове – Кожухівка через Перевіз.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА