За результатами засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021 року на території всіх регіонів України, в тому числі й Київщини, встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, відповідно до яких у закладах освіти застосовуються карантинні обмеження.

Вчора, 22 вересня 2021 року, відбулося позачергове засідання Бишівської сільської комісії з питань ТЕБ та НС Бишівської сільської територіальної громади. Враховуючи відсоток вакцинованих працівників закладів освіти, який становить близько 90%, всі заклади освіти з 23 вересня працюють у звичному режимі.

Ми дякуємо всім педагогам та працівникам освітніх закладів нашої територіальної громади за відповідальне ставлення до власного імунітету та епідемічної ситуації в країні в цілому.

Бережіть себе та своїх близьких, дотримуйтесь карантинних обмежень, будьте здорові та самовідповідальні. Вакцинація запобігає важкому перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті та рятує життя!