21 вересня відбулась нарада голови Фастівської РДА Кабатова Євгена Олександровича з сільськими, селищними, міськими головами щодо обговорення основних питань життєдіяльності району. Нараду відвідав перший заступник Бишівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталій Миронович Ключник.

Під час зустрічі обговорювались проблемні питання та шляхи їх вирішення, зокрема щодо: стану підготовки до опалювального сезону, залишення в громадах акцизного податку на пальне, святкування Дня рятівника, поточної ситуації з захворюваністю на Covid-19.

Наприкінці наради очільник району подякував присутнім за конструктивний діалог та висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч принесе вагомі результати з питань, що розглядались.

Фастівська Районна Державна Адміністрація