З 25 листопада в Бишівській громаді стартувала інформаційно-просвітницька акція "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Щороку у період з 25 листопада по 10 грудня протягом глобальної акції “16 днів активізму проти насильства над жінками” суспільство, організації, державні структури та всі охочі активізують свої зусилля у боротьбі із гендерно зумовленим насильством.

COVID-19 ЗНИК ІЗ НОВИННИХ ЗАГОЛОВКІВ, АЛЕ НЕ З НАШОГО ЖИТТЯ: ВЧАСНЕ ТЕСТУВАННЯ ТА ВАКЦИНАЦІЯ — ЕФЕКТИВНІ ІНСТРУМЕНТИ БОРОТЬБИ З ХВОРОБОЮ

В українському суспільстві наразі немає повної епідеміологічної картини випадків захворюваності на COVID-19, зокрема через окупацію частини території України. У разі виявлення симптомів ГРВІ українці рідко звертаються до сімейних лікарів і не завжди роблять тести через низку причин — відсутність фінансової можливості, недосконалість системи безоплатного тестування та банальне «не на часі під час війни». Наприклад, навесні 2022 року у деяких регіонах рівень тестування знизився аж на 90%, що лише збільшило ризик поширення вірусу. Ігнорування факту, що COVID-19 все ще серед нас, може спричинити зростання випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2. Чому масове тестування громадян на COVID-19 є таким важливим для держави? Достатня кількість зроблених тестів на COVID-19 допоможе побачити реальну картину захворюваності й летальності та передбачити подальше поширення пандемії, проводити комплекс протиепідемічних заходів по локалізації хвороби. Як отримати направлення на безоплатний тест?