15 березня в Центрі укріплення сімей «СОС Дитяче Містечко» у місті Фастів відбувся тренінг на тему «Профілактика емоційного вигорання».

Захід відвідали перший заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталій Ключник, фахівці відділу соціального захисту населення та служби у справах дітей та сім’ї, психологи, директора закладів дошкільної та загальної середньої освіти Бишівської територіальної громади.

Учасників тренінгу ознайомили із симптоматикою емоційного вигорання, з його наслідками на здоров’ї та професійній діяльності. Та навчали, як зуміти вчасно виявляти та протидіяти вигоранню, застосовувати прийоми самовідновлення та самозаради.

Після Перемоги ми зобов'язані бути в ресурсі аби швидко стати на шлях відновлення України!

Разом до Перемоги!