НАГОРОДА ЗА МУЖНІСТЬ (посмертно)

НАГОРОДА ЗА МУЖНІСТЬ (посмертно)

Відповідно до Указу Президента "Про відзначення державними нагородами України" за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено:

Народжені захищати: 10 фактів про Нацгвардію

Народжені захищати: 10 фактів про Нацгвардію

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.

З Днем Національної гвардії України!

З Днем Національної гвардії України!

🔰Народжені захищати - 26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Нацгвардійці пліч-о-пліч з іншими формуваннями Сил оборони вже 10 років виконують завдання на всіх «найгарячіших» напрямках. Ваша мужність, вірне служіння народу України, варті на повагу та шану усього українського народу. Вітаю службовців, співробітників, ветеранів внутрішніх військ і Національної гвардії України з професійним святом!

ОТРИМАЛИ ПЛАНШЕТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ

ОТРИМАЛИ ПЛАНШЕТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ

🤝Завдяки співпраці Відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради та Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації три заклади освіти нашої громади отримали планшети для навчання. Всього будо передано 30 планшетів, які розподілили між Бишівським академічним ліцеєм, Гружчанською та Яблунівською гімназіями.

З Днем Служби безпеки України!

З Днем Служби безпеки України!

🏵️З нагоди професійного свята вітаю всіх військовослужбовців та ветеранів Служби безпеки України! Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, натхнення та нових професійних успіхів. Спасибі, вам відданість справі, мужність та героїзм!🇺🇦 Безмежно вдячний за те, що стоїте на варті безпеки і спокою українців!

ЗВІТ СТАРОСТИ ЧОРНОГОРОДСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

ЗВІТ СТАРОСТИ ЧОРНОГОРОДСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

🔰Сьогодні у Чорногородському сільському клубі відбувся публічний звіт старости Чорногородського старостинського округу Людмили СТУПАК за пророблену роботу в 2023 році. На зустрічі були присутні Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ, заступник сільського голови Олександр ЦИБЕНКО, начальник КП «БЛАГОУСТРІЙ» Олександр СНІЖКО, начальник відділу з питань регулювання земельних відносин та ОНС Тетяна ЛАЗАРЕНКО, поліцейський офіцер громади Юрій ВАЩЕНКО, начальник відділу соціального захисту населення Олександр НЕЧАЙ та жителі старостинського округу.