З ВЕЛИКОДНЕМ! ХРИСТОС ВОСКРЕС!

🌟Великдень – найвеличніше свято українців. Його головним символом є перемога: перемога добра, перемога правди, перемога життя. З непохитною вірою у незворотність цих перемог ми зустрічаємо Великдень. Дякуємо нашим Героям, усім, хто зараз на передовій, усім, хто тримає оборону, усім, хто допомагає армії, усім, хто наближає нашу перемогу, за їх мужність, незламність, міць та силу, яку вони проявляють.

ВЕЛИКОДНЯ ПАСКА ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОТРЕБУЄ НАШОЇ УВАГИ ТА ТУРБОТИ

🥮ВЕЛИКОДНЯ ПАСКА ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОТРЕБУЄ НАШОЇ УВАГИ ТА ТУРБОТИ Напередодні Великодніх свят начальник соціального захисту населення Олександр НЕЧАЙ завітав з продуктовими наборами та великодніми пасками у домівки сімей наших Захисників, які віддали своє життя за незалежність України.

«Жінки і часи випробувань: наші можливості»

2 травня 2024 року, представники Бишівської громади взяли участь у заході Woman Biz Talks на тему: «Жінки і часи випробувань: наші можливості», який проходив в Торгово-промисловій палаті України. Захід відбувся за організації Київської ОВА та партнерства Жіночої ради при Київській ОВА, жіночого об’єднання Business Woman Club та Торгового-промислової палати України.

День пам’яті техногенної катастрофи на ЧАЕС

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу.

Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого Героя Олександра ТРУХАНА

Сьогодні, в селі Грузьке відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та вшанування пам’яті солдату Збройних сил України, учаснику російсько-української війни Олександру ТРУХАНУ, який героїчно загинув 07 грудня 2022 року під містом Соледар, захищаючи рідну землю. Меморіальну дошку встановили на фасаді Гружчанської гімназії де навчався Захисник. На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки були присутні представники влади, рідні, друзі, вчителі та учні школи, земляки та жителі громади.