ЗБІР ДОПОМОГИ ХЕРСОНЩИНІ!

Сьогодні через представників Благодійної Організації «Українська освітня функція» передали допомогу Херсонщині.

Робоча зустріч з директором Фастівської філії Київського обласного центру зайнятості

❇️Сьогодні до Бишівської сільської ради завітала директор Фастівської філії Київського обласного центру зайнятості Вікторія БАРАБАШ, яка провела робочу зустріч із фахівцями виконавчого апарату та комунальних підприємств сільської ради. Вікторія Олександрівна ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості та детально розповіла про можливість отримання ваучера на навчання за державною програмою.

НАГОРОДА ЗА МУЖНІСТЬ (посмертно)

Відповідно до Указу Президента "Про відзначення державними нагородами України" за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено:

Народжені захищати: 10 фактів про Нацгвардію

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.