ІІІ-й (районний) етап з 🏐волейболу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

16 квітня на базі Боярського академічного ліцею "Гармонія" відбувся ІІІ (районний) етап з 🏐волейболу Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів ЗЗСО в Київській області під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО"💪 Бишівську громаду представляла команда дівчат "Лишнянські саламандри". Дякуємо команді за активну участь.

Участь у ІІІ районних Всеукраїнських змаганнях "Пліч-о-пліч"

Команди ОЗО "Бишівський академічний ліцей "Народжені перемагати" та Лишнянської гімназії "Лишнянські Леопарди" Бишівської громади прийняли активну участь у ІІІ етапі районних Всеукраїнських змаганнях "Пліч-о-пліч" з футзалу та баскетболу. Щиро дякуємо тренерам Щур Олександру та Моргуненкову Ярославу, а також учасникам команд за активну участь у змаганнях. Бажаємо всім удачі та нових здобутків! Ми вами пишаємось!!!

ПОСАДИЛИ "ДЕРЕВО ГЕРОЯ"

🌱У знак пам’яті про полеглого Захисника діти висадили Дерево Героя. Вихованці Яблунівської гімназії посадили яблуню

ДБАЄМО РАЗОМ ПРО БЛАГОУСТРІЙ!

💪Злагодженість в роботі та командний дух показали учні, батьки та працівники Гружчанської гімназії провівши благоустрій території школи: омолоджено старі дерева, прибрано осінній падолист, впорядковано клумби та шкільне подвір’я. Також до двомісячника благоустрою долучились учні та педагоги Козичанської гімназії - навели лад біля обеліска в с. Козичанка.

БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ!

🍀Медичні працівники Бишівського Комунального некомерційного підприємства «Бишівський центр первинної медико-санітарної допомоги» взяли участь у місячнику з благоустрою. Прибрали прилеглу територію, закріплену за закладом.