З Днем фермера України!

🔰День фермера України — це не просто дата у календарі. Це вираз поваги до тих, хто кожного дня докладає зусиль для процвітання української землі 🌾та забезпечення благополуччя її мешканців. Це день підтримки, вдячності та визнання.

Безпекова угода України з США: історичний документ

Україна та США підписали найпотужнішу угоду за весь час незалежності нашої держави. Про це Президент Володимир Зеленський заявив в Італії під час спільної пресконференції з Президентом Сполучених Штатів Джозефом Байденом.

Засідання робочої групи по Комплексному плану просторового розвитку території Бишівської територіальної громади

Сьогодні 14.06.2024 року відбулося друге засідання робочої групи по Комплексному плану просторового розвитку території Бишівської територіальної громади. Були представленні результати анкетування та обговорення СВОТ- аналізу.

У ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ  ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКИ!

У ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКИ!

Сьогодні випускники 9 класів нашої громади отримали свій перший документ про освіту – Свідоцтво про здобуття базової середньої освіти🎊