Тимчасове призупинення прийому громадян

Шановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади! Із 30 жовтня Бишівська територіальна громада ввійшла до «червоної» зони епідемічної небезпеки, відповідно до прийнятого  рішення  на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 жовтня 2021 року.

Конкурс на створення офіційної символіки Бишівської сільської територіальної громади

«Вітаю з історичним для громади прийнятим рішення - створити символіку нашої Бишівської сільської територіальної громади, яке було прийнято 29 жовтня на сесії сільської ради. Нова символіка повинна поєднати унікальні особливості територій 15 сіл в одну, враховуючи й об'єднавши історію, культуру та традиції сіл нашої громади. При цьому ухвалювати таке важливе рішення без врахування побажань та бачень жителів усіх сіл територіальної громади неможливо.

З 00 год.00 хв. 30 жовтня в Київській області почне діяти "червоний" рівень епіднебезпеки

Шановні мешканці та мешканки Бишівської територіальної громади! Ситуація із розповсюдженням коронавірусу на Київщині погіршується. Прошу Вас вакцинуватися, адже це найкращий спосіб вберегтися від COVID-19 та тяжких наслідків перебігу хвороби.