Енергосистема України все ще потребує вашої підтримки!

Друзі, енергосистема України все ще потребує вашої підтримки. Для вас - кілька простих порад, яких кожен може дотримуватися і цим допомогти енергофронту вистояти! Разом до Перемоги! ДТЕК Київські регіональні електромережі

Попереду найскладніша зима для України. Продовжуємо підготовку

У межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" громадської організації "ДАНА-ЦЕНТР", за сприянням Бишівського сільського голови Іван Рознай, 16 серпня 2022 року комунальне підприємство «Благоустрій» Бишівської сільської ради отримав сучасний дизельний генератор за допомогою якого, в разі, аварійного відключення електроенергії, буде забезпечена безперебійна робота комунального підприємства. Це стало можливим завдяки програмі “Український фонд швидкого реагування”, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.