Фото без опису

Більшість українських спеціалістів, які не знайшли роботу у своїй професії, вже здобувають нову професію, або планують це зробити найближчим часом. Київська обласна служба зайнятості в 2022 році організовувала  професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації, в т. ч. шляхом стажування на робочому місці (на виробництві), на замовлення роботодавців.

Професійне навчання проходило понад 1200 осіб з числа зареєстрованих безробітних, в т. ч.:
- 249 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню;
- 44 особи з інвалідністю;
- 40 вимушено переміщених осіб;
- 8 осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції;
- 300 осіб із числа молоді до 35 років.

Професійне навчання здійснювалося  переважно на робочих місцях (на виробництві) та в закладах освіти Київської області або в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У системі служби зайнятості функціонують 11 центрів професійно-технічної освіти, які забезпечують професійне навчання дорослого населення за 95 ліцензованими робітничими професіями та близько 300 освітніми програмами підвищення кваліфікації.

Після закінчення навчання слухачам видається документ державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації.

Перелік закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних розміщені на сайті Київського обласного центру зайнятості за посиланням

З переліком ЦПТО ДСЗ можна ознайомитися на сайті Державного центру зайнятості за посиланням

Більше 700  роботодавців - замовників кадрів надавали робочі місця для проходження зареєстрованими безробітними виробничого навчання, виробничої практики або стажування.

Після завершення навчання у 2022 році  було укомплектовано  службою зайнятості 1091 робоче місце.

Найактивнішим партнером щодо співпраці в підготовці кваліфікованих кадрів протягом 2022 року був Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київський області.

Для підпорядкованих структурних підрозділів Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київський області  Навчальним пунктом Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області підготовлено 86 кваліфікованих робітників за професією «пожежний - рятувальник»

Київська обласна служба зайнятості запрошує роботодавців до співпраці щодо організації професійного навчання зареєстрованих безробітних  на робочому місці (на виробництві) або в закладах освіти державної служби зайнятості  та в інших закладах Київщини, які пройшли відбір для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання.

Ви можете ознайомитись з інформацією щодо стану ринку праці Київщини та актуальними подіями на наших:

Фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/kyivobl
Інстаграм-сторінці https://www.instagram.com/kobl_cz/
на сайті Київського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi