12 січня на базі Яблунівської гімназії мобільними бригадами ГО «Істок» було проведено тренінг «Основи надання першої психологічної допомоги дітям. Добробут та мотивація освітян» для вчителів Бишівської громади Фастівського району у рамках проєкту «Український освітній консорціум: Безпечне повернення до навчання» за підтримки міжнародної організації Save the Children та Генерального директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги.

Метою тренінгу було опанування основ надання першої психологічної допомоги дітям та профілактика емоційного вигорання для вчителів.

В процесі навчання освітяни вивчали принципи надання ППД, прояви стресу та емоційного вигорання, опанували вправи і техніки для стабілізації емоційного стану.

ГО «Істок» висловлює подяку за сприяння в організації і проведенні тренінгу начальнику Відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради Тарнавському Володимиру Миколайовичу та директору Яблунівської гімназії Родзін Вікторії Сергіївні.