Фото без опису

12 січня на базі Яблунівської гімназії мобільними бригадами ГО «Істок» було проведено тренінг «Основи надання першої психологічної допомоги дітям. Добробут та мотивація освітян» для вчителів Бишівської громади Фастівського району у рамках проєкту «Український освітній консорціум: Безпечне повернення до навчання» за підтримки міжнародної організації Save the Children та Генерального директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги.

Метою тренінгу було опанування основ надання першої психологічної допомоги дітям та профілактика емоційного вигорання для вчителів.

В процесі навчання освітяни вивчали принципи надання ППД, прояви стресу та емоційного вигорання, опанували вправи і техніки для стабілізації емоційного стану.

ГО «Істок» висловлює подяку за сприяння в організації і проведенні тренінгу начальнику Відділу освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради Тарнавському Володимиру Миколайовичу та директору Яблунівської гімназії Родзін Вікторії Сергіївні.

Фото без описуФото без опису